arp-logo

ARP ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLER VE MAKİNE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Otomotiv, havacılık, savunma sanayi, beyaz eşya, medikal, ve kalıpçılık sektörlerine yeni bir yaklaşım getirmek üzere, 13 yıllık deneyime dayanan mühendislik ve mühendislik danışmanlığı çözümleri, ve ürün tedariği sunmak için 2022 yılının ilk yarısında Osman Aydemir tarafından kurulduk.

İstanbul Kartal’daki Lapis Han’da güçlü mühendis ekibimiz ile müşterilerimize “Çözüm Ortağı” olmayı hedefliyor, genç ve dinamik kadromuzla kesici takım sektörüne yüksek kalite standartlarında özel ürünler ve Endüstri 4.0’a uygun ürünler ile müşterilerimize rakiplerinden her zaman daha ileride çözümler sunuyoruz. 

Ceratizit Grup ve grup içindeki Wnt, Komet, Klenk markalarının yaklaşık 65.000 adet ürününü günlük siparişler ve nakliye ile getirebilmemizin yanı sıra, sunduğumuz mühendislik çözümleri neticesinde sektörlerin ihtiyaç duyacağı özel takımların üretimini alanlarında lider ve bilgi sahibi yerli tedarikçiler ile yaptığımız iş ortaklıkları ile en üst kalite standartlarında gerçekleştirmekteyiz.

Takma uçlu özel takım imalatında sektörün öncü markası IKT (İstanbul Kesici Takım) ile, karbür kesici takımlarda ise TDM/Fornax ile özel solid, matkap, freze, rayba, ve diş frezeleri ihtiyaçlarına çözümler sunmaktayız.

OSMAN AYDEMİR KİMDİR?

2010 yılında sektöre bir Dünya markası olan Sandvik Coromant’da İstanbul Anadolu Yakasında Satış Mühendisi olarak görevine başlayan, sonrasında sırasıyla Key Account Customers ve Otomotiv sektörüne parça üreten sektörünün öncü firmalarına teknik destek ve satış desteği veren Osman Aydemir, bu görevlerin ardından İç Anadolu ve Ege Bölgesi Satış Müdürlüğü görevini üstlenmiştir.

2022 yılında, kesici takım sektöründeki 13 yıllık tecrübesini, bilgi ve becerileri ile birleştirip insan odaklı bir yaklaşıma dönüştürerek, kesici takım sektörünün diğer bir Dünya markası olan Ceratizit Group Türkiye’nin İstanbul Anadolu Yakası yetkili bayiliği görevini üstlenmiştir.